Oferta pracy

Poszukujemy pracowników!

Pracownik Magazynier- dział części zamiennych

Opis stanowiska

  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z Klientami, przygotowywanie i obsługa dokumentacji.
  • zaopatrzenie
  • sprzedaż części samochodowych marki Subaru, Suzuki.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi i znajomość systemów DMS , AUTO STACJA i AUDATEX
  • wykształcenie techniczne
  • entuzjazmu, optymizmu i umiejętności pracy w zespole.
  • znajomość mechaniki
  • dokładność i rzetelność
  • Podstawowa znajomość organizacji magazynu części zamiennych,

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia

DIAGNOSTA

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

  • Wymagania:
    • posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu diagnosty samochodowego

    • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

    • komunikatywność, umiejętność kontaktów z klientem

    • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

    • prawo jazdy kat. B

    • Oferujemy:
      • zatrudnienie na umowę o pracę
      • dobre warunki pracy