O nas - DAWOJ
O nas

O nas

DAWOJ Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zatrudniającą w chwili obecnej 25 pracowników. Oferuje szeroki zakres usług branży motoryzacyjnej takich jak: Sprzedaż samochodów nowych i używanych, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, pełny zakres diagnostyki, pośrednictwo ubezpieczeniowe i finansowe, sprzedaż hurtowa i detaliczna środków smarnych , przeglądy rejestracyjne, naprawy blacharsko-lakiernicze i inne.  

Zarząd firmy stanowią:

  • Prezes Wojciech Stachowicz,                           
  • Wiceprezes Danuta Turska-Stachowicz,
  • Michał Turski (Dyrektor Handlowy).

Historia
Firma powstała w 1990r. W początkowym okresie zajmowała się skupem i sprzedażą samochodów używanych, ich części i podzespołów, głównie w oparciu o współpracę z zakładami Ubezpieczeniowymi. Pod koniec 1993r uruchomiona została Stacja Obsługi Samochodów i podpisane pierwsze umowy autoryzacyjne, między innymi z Firmą Mesidor, ówczesnym przedstawicielem Subaru w Polsce. W kolejnych latach firma rozszerzała swoją działalność o Stację Kontroli Pojazdów i dystrybucję środków smarnych.

Kolejne lata przynosiły nowe zmiany i adaptacje firmy do wymogów rynku (rozbudowa warsztatów, nowe biuro obsługi klienta, budowa nowego salonu sprzedaży, podnoszenie kwalifikacji pracowników). W 2000r firma została pierwszym Autoryzowanym Dealerem Subaru Import Polska.
Obecnie posiada również autoryzację Suzuki Motor Poland w zakresie napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych.

dawoj tomekdawojDAWOJdawojdawoj tomek

 

Certyfikaty ISO